hírek

Ballagás képekben

Versenyeredmények 2017 / 2018

Iskolának diákjai ebben a tanévben is nagyon sok versenyen szerepeltek eredményesen. Gratulálunk nekik!
Az alábbi táblázatokban megtalálhatóak a 2017/2018-as tanévben eddig elért összes eredmény.

Versenyeredmények 2017 / 2018 pdf.png
Sporteredmények 2017 / 2018 pdf.png

Lengyel cserediák program

Kedves Radnótis Diákok!

Május végén látogatnak hozzánk a lengyel diákok, és felsőbb éves jelentkezőket keresünk, akik tudnának fogadni lengyel diákot három napra, május 24.-26.-ig. Az idei program a tudomány jegyében zajlik, megyünk csillagvizsgálóba, a Csodák Palotájába, a Budai Várba és éjszakai városnézésre Budapesten, valamint részt vehetsz egy űrkutatásról szóló előadáson és kémiai kísérleten a lengyel vendég diákkal. Akinek kedve és kapacitása van diákot fogadni, az vagy az osztályfőnöknél, vagy Ráthné Murányi Rita tanárnőnél jelentkezzen minél hamarabb!

Szabadon választható tanórai és tanórán kívüli foglalkozások

Tisztelt Szülők, kedves Tanítványaink!

Iskolánk törvényi kötelezettségének eleget téve ezúton hozza nyilvánosságra a 2018/2019-es tanévben tervezett szabadon választható tanórák és szabadon választható foglalkozások rendszerét. Az itt bemutatott táblázatok segítenek az eligazodásban, illetve tartalmazzák a választás szabályait.
A tényleges jelentkezést az elektronikus napló felületén keresztül tudják megtenni.

Tisztelettel:
Nyiri István

választható tanórai foglalkozások
tanórán kívüli foglalkozások

Egyenlegközlőhöz információs levél

Az alábbiakban tesszük közzé a Dunakeszi Óvodai és Humán Szolgáltató Központ és Könyvtár Étkezési Csoportjának tájékoztatóját a 2017. évi egyenlegközlőhöz.

események

24 órás focigála